Reklam 1 Alanı

Güneşi Beklerken 11.Bölüm İzle

Kategori : Genel - Etiketler :, , , , - Tarih : 30 Ağustos 2013

Güneşi Beklerken 11.Bölüm İzle

110

Dizimiz Güneşi Beklerkenin 10.Bölüm fragmanı yayınlandı ve herkesi Barışın doğumgünü partisinin heyecanı sardı. Dizimizin 6.Bölümünden itibaren fanlarımıza gelen fısıltılarda ileride Barışın doğum günü partisi olacağı ve bu partide Kerem ile Zeynep‘in dans edeceği söyleniyordu. Daha sonradan dansı Barış ile Zeynep’in yapacağıda söylense de bilinen tek bir gerçek var ki oda 10.Bölümünün oldukça hareketli geçeceği. Fragmanımızda neler mi var? Buyurun inceliyelim.

Barış 18 Yaşına Giriyor

Fragmanımızın başında Barış Keremin 18 yaşına yakında gireceğini ve bir kutlama yapması gerektiğini ima ederken Barış doğumgününü kutlamıyacağını söylüyor ama Keremin sonradan “Zeynebi de şeref konuğu olarak çağırırız ” demesi üzerine Barış yelkenleri suya indiriyor. Barışın doğum günüde neler yaşanacağını herkes merakla beklemekte.

Yağmur ile Zeynep Barışın Doğum gününü Konuşuyor

Üç gün sonra Barışın doğumgünü olduğunu haber alan Yağmur bunu Zaynebe söylüyor ve hediye alması için acele etmesi gerektiğini söylüyor. Sonradan da imalı imlalı Zeynebe “Belli olmaz belkide başbaşa geçirirsiniz ” derken Zeynepte hafiften gülümseyerek “Yaa ne demessin” der.

Frragmanın geri kalan kısımlarında Kerem ve Barışı doğumgünü partisine hazırlanırken görüyoruz. Melis ise sıkıntıdan kendini yemeğe vermiş gözükürken Zeynep yine Cihan hoca ile birlikte  antreman yaparken çıkıyor karşımıza.

Yorum Yaz
Ad Soyad :
E-mail :
Yorum :